$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Trending Now

BLOconomy

40 under 40
Entrepreneur Club 
Revista “BLOconomy”
Entrepreneur Club- Membership (2024-2025)

Entrepreneur Club- Membership (2024-2025)

Paketa 1- Platinum  Networking dhe mundësi bashkëpunimi midis sipërmarrësve të nominuar ( të paktën 50 sipërmarrës në Entrepreneru Club vitin e kaluar) Pajiseni me Kartën Platinum, Kjo është karta e anëtarësimit në “ENTREPRENEUR CLUB VIP”, e cila ka një vlerë të...

ENTREPRENEUR CLUB – MAJ 2024 – Takim me z. Samir Mane

ENTREPRENEUR CLUB – MAJ 2024 – Takim me z. Samir Mane

ENTREPRENEUR CLUB – MAJ 2024 📢Entrepreneur Club ▪️BLOconomy organizon takimin e rradhës të Entrepreneur Club për muajin Maj. 📌Do të kemi të ftuar si Guest Speaker: Samir Mane. 💻 Samir Mane është sipërmarrësi dhe filantropi më i suksesshëm shqiptar. Ai është themeluesi...

AlbaniaGlobal: Venture Stories

AlbaniaGlobal: Venture Stories

🎙️AlbaniaGlobal: Venture Stories Celebrating Albanian Entrepreneurs Around the World 💡Are you or someone you know an Albanian entrepreneur making waves globally? 👉We’re looking for inspiring stories of innovation, resilience, and success to feature on our podcast,...

“40 UNDER 40” Edicioni i III- NOMINIMET

“40 UNDER 40” Edicioni i III- NOMINIMET

Projekti "40 under 40" organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania hap thirrjet për nominim për vitin 2023-2024. Për dy vite rradhazi ky projekt ka hedhur të vetmen revistë në treg që promovon 40 sipërmarrësit më të suksesshëm nën 40 vjeç nga Shqipëria, Kosova dhe...

Arlinda Agastra-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

Arlinda Agastra-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

🔍NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024: 📢 Arlinda Agastra – Themeluese e “ADN Clinic”, krijuar në vitin 2018 duke sjell në Shqipëri – Testin Nifty (analizë prenatale), shërbim i cili kryhej në bashkëpunim me nënkontraktorë. Në 16 Tetor 2020 fillon...

Entrepreneur Club 2024-2025  Thirrje për aplikim

Entrepreneur Club 2024-2025 Thirrje për aplikim

Entrepreneur Club 2024-2025  Thirrje për aplikim BLOconomy në kuadër të aplikimeve të reja të Entrepreur Club ka hapur thirrjen për aplikim. Nëse ju jeni një sipërmarrës që keni dëshirë të: Bëheni pjesë e rrjetit të sipërmarrësve në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e...

Revista BLOconomy – Edicioni III “40 under 40”

Revista BLOconomy – Edicioni III “40 under 40”

Jemi të lumtur t’ju njoftojmë edicionin e tretë të iniciativës “40 under 40,” që do të publikojë emrat e 40 sipërmarrësve më të suksesshëm nën moshën 40 vjeç në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut. Kjo iniciativë synon të identifikoj dhe promovojë talentin,...

JULIS ZHLLIMA-40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXV

JULIS ZHLLIMA-40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXV

JULIS ZHLLIMA-40 UNDER 40 - EDICIONI III | PODCAST XXV Njihuni me sipërmarrësit e nominuar për listën e “40 under 40” – edicioni III 22 Maj 2024, ora 20:30 do të ndajnë me ju rrugëtimin e sipërmarrjes: - JULIS ZHLLIMA themeluese e Julis Clothing Na ndiqni në Youtube...

Eldona Sipri-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

Eldona Sipri-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

🔍NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024: 📢 Eldona Sipri – Themeluese e “Klinikë Dentare Dr.Eldona Sipri”, krijuar në vitin 2015 nw Durrës. Perfeksioni dhe natyraliteti janë objektivat e tyre për një buzeqeshje sa më të dëlirë e më të rehatshme ndaj...

Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni

Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni

Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni Njihuni me Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni Oneda është themeluese e Les Pas De Bebe. Biznesi është krijuar dhe operon në Beverly Hills, California, dhe ka në fokus produkte për fëmije nga mosha 0...

PODCAST 2: ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES

PODCAST 2: ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES

PODCAST 2: ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES ERGIST PELO– Sipërmarrëse Shqiptar në Gjermani ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES ERGIST PELO, shqiptari në Gjermani i cili ka krijuar restorantin me gatime tradicionale shqiptare në Gjermani. Njihuni me historinë e tij në biznes;...

BELINA PUPA- SIPËRMARRËSE SHQIPTAR NË AUSTRALI

BELINA PUPA- SIPËRMARRËSE SHQIPTAR NË AUSTRALI

Njihuni me BELINA PUPA- SIPËRMARRËSE SHQIPTAR NË AUSTRALI Belina mban një Master në Punë Sociale nga Universiteti i i Australisë Jugore, me specializim në Shëndet Mendor. Rruga e saj profesionale është shënuar nga një përkushtim i thellë për mbrojtjen e mirëqenies së...

“Jeta si një Lojë Shahu” – Gary Kasparov

“Jeta si një Lojë Shahu” – Gary Kasparov

Libri që secili duhet të ketë në bibliotekë “Jeta si një Lojë Shahu” - Gary Kasparov Ditën e djeshme, për anëtaret e Entrepreneur Club ishtë një takim ndryshe. Eduart Shalsi, figure e njohur e jetës politike në Shqipëri si dhe përshtatës në gjuhën shqipe i librit të...

PODCAST 1: ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES

PODCAST 1: ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES

JORI PAPA - Sipërmarrëse Shqiptar në Angli ALBANIAGLOBAL: VENTURE STORIES JORI PAPA, shqiptarja në Angli e cila ka krijuar brend-in e saj të këpucëve dhe veshjeve. Njihuni me • historinë e saj në biznes; • jetën profesionalë; • hapat e para në biznes dhe • cila është...

📢Entrepreneur Club – MAJ 2024

📢Entrepreneur Club – MAJ 2024

📢Entrepreneur Club ▪️BLOconomy organizon takimin e rradhës të Entrepreneur Club për muajin Maj. 📌Do të kemi të ftuar si Guest Speaker: Eduard Shalsi 👩🏼💻 z. Shalsi mban postin e Kryetarit të Komisionit të Ekonomisë dhe Financave në Kuvendi i Shqipërisë dhe Deputet i...

Advertising