$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Bury Yourself In a Book!

Nisl massa, ultrices vitae ornare sit amet, ultricies eget orci. Sed vitae nulla et justo pellentesque congue nec eu risus. Quisque aliquet velit sit amet sem interdum faucibus. In feugiat aliquet mollis etiam tincidunt ligula.

We Like to Celebrate the Love for Books

In non pulvinar purus. Curabitur nisi odio, blandit et elit at, suscipit pharetra efficitur elit. Quis blandit erat. Donec laoreet libero non metus volutpat consequat in vel metus. Sed non augue id felis pellentesque.

Recommendations

Revista BLOconomy Edicioni I

Ju prezantojmë me krenari edicionin e dytë të iniciativës “40 under 40”, një projekt i veçantë që sjell në vëmendje sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedonia e Veriut. Kjo iniciativë, e cila ka për qëllim të njohë dhe të vlerësojë talentin dhe përkushtimin e këtyre liderëve të rinj të biznesit, shfaqet në faqet e joshëse të Revistës BLOconomy.

Në këtë botim të veçantë, ju do të zbuloni historitë inspiruese dhe rrugëtimet e jashtëzakonshme të 40 sipërmarrësve që janë duke shkruar kapituj të rinj në botën e biznesit në rajon. Faqet e revistës ofrojnë jo vetëm portrete të detajuara të këtyre figurave të ndritura, por gjithashtu edhe analiza të thelluara, intervista të pasura dhe një pasqyrë të qartë të asaj që i bën ata unikë në fushën e tyre.

Ky edicion është një burim i çmuar për çdo kënd që kërkon frymëzim, ide inovative dhe rrëfime të suksesit në botën e sipërmarrjes. Ai është i përshtatshëm si për profesionistët e rinj që po kërkojnë drejtim në karrierën e tyre, ashtu edhe për biznesmenë të etabluar që duan të mbeten të informuar mbi zhvillimet dhe trendet e fundit.

Nëse jeni të interesuar për të porositur Revistën BLOconomy të edicionit të dytë dhe për të zbuluar këto histori frymëzuese, ju lutemi na kontaktoni. Mos e humbisni mundësinë për të qenë pjesë e kësaj udhëtimi të mahnitshëm dhe për të mbështetur gjeneratën e re të liderëve të biznesit në rajonin tonë.

Forumi final i Edicionit II të “40 under 40”

Become a Book Club Member!

Ac feugiat ante. Donec ultricies lobortis eros, nec auctor nisl semper ultricies. Aliquam sodales nulla dolor.