$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Forumi Final “40 under 40” EDICIONI III (1)

Forumi Final “40 under 40” EDICIONI III (1)

Ditën e djeshme BLOconomy mbajti Forumin Final të iniciativës “40 under 40” duke publikuar kështu edhe listën e 40 sipërmarrësve më të suksesshëm nën 40 vjeç në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut. Për të festuar këtë arritje sipërmarrësit e nominuar, anëtarët e...
BUJAR ISLAMI -40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXIII

BUJAR ISLAMI -40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXIII

BUJAR ISLAMI -40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXIII 🏅Njihuni me sipërmarrësit e nominuar për listën e “40 under 40” – edicioni III ⏳ 24 Prill 2024, ora 20:30 do të ndajnë me ju rrugëtimin e sipërmarrjes: – BUJAR ISLAMI themelues i EVERGREEN CONSULTING...
40 UNDER 40 – BOARD MEMBER, DORINA SHAMO (edicioni II)

40 UNDER 40 – BOARD MEMBER, DORINA SHAMO (edicioni II)

Njihuni me anëtarët e Bordit të projektit “40 UNDER 40”- EDICIONI II Dorina Shamo, është një sipërmarrëse seriale, zotëruese e dhjetra bizneseve të lokalizuara në Shqipëri dhe Kosovë. Në vitet e fundit investimi i saj në biznese të reja po pëson një zhvillim me ritëm...

Entrepreneur Club – QERSHOR 2023

Në kuadër të projektit “40 under 40”, BLOconomy & Wood World Albania organizojnë takimin e radhës me “Entrepreneur Club” me sipërmarrës të nominuar si dhe Board Member për të diskutuar mbi tema të ndryshme që prekin biznesin. Takimi i radhës ka në fokus temën:...