$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Entrepreneur Club 2024-2025  Thirrje për aplikim

Entrepreneur Club 2024-2025 Thirrje për aplikim

Entrepreneur Club 2024-2025  Thirrje për aplikim BLOconomy në kuadër të aplikimeve të reja të Entrepreur Club ka hapur thirrjen për aplikim. Nëse ju jeni një sipërmarrës që keni dëshirë të: Bëheni pjesë e rrjetit të sipërmarrësve në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e...
Revista BLOconomy – Edicioni III “40 under 40”

Revista BLOconomy – Edicioni III “40 under 40”

Jemi të lumtur t’ju njoftojmë edicionin e tretë të iniciativës “40 under 40,” që do të publikojë emrat e 40 sipërmarrësve më të suksesshëm nën moshën 40 vjeç në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut. Kjo iniciativë synon të identifikoj dhe promovojë talentin,...
JULIS ZHLLIMA-40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXV

JULIS ZHLLIMA-40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXV

JULIS ZHLLIMA-40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXV Njihuni me sipërmarrësit e nominuar për listën e “40 under 40” – edicioni III 22 Maj 2024, ora 20:30 do të ndajnë me ju rrugëtimin e sipërmarrjes: – JULIS ZHLLIMA themeluese e Julis Clothing Na ndiqni...
Eldona Sipri-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

Eldona Sipri-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

🔍NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024: 📢 Eldona Sipri – Themeluese e “Klinikë Dentare Dr.Eldona Sipri”, krijuar në vitin 2015 nw Durrës. Perfeksioni dhe natyraliteti janë objektivat e tyre për një buzeqeshje sa më të dëlirë e më të rehatshme ndaj...