$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

BUJAR ISLAMI -40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXIII

BUJAR ISLAMI -40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXIII

BUJAR ISLAMI -40 UNDER 40 – EDICIONI III | PODCAST XXIII 🏅Njihuni me sipërmarrësit e nominuar për listën e “40 under 40” – edicioni III ⏳ 24 Prill 2024, ora 20:30 do të ndajnë me ju rrugëtimin e sipërmarrjes: – BUJAR ISLAMI themelues i EVERGREEN CONSULTING...
40 UNDER 40 – BOARD MEMBER, DORINA SHAMO (edicioni II)

40 UNDER 40 – BOARD MEMBER, DORINA SHAMO (edicioni II)

Njihuni me anëtarët e Bordit të projektit “40 UNDER 40”- EDICIONI II Dorina Shamo, është një sipërmarrëse seriale, zotëruese e dhjetra bizneseve të lokalizuara në Shqipëri dhe Kosovë. Në vitet e fundit investimi i saj në biznese të reja po pëson një zhvillim me ritëm...

Entrepreneur Club – QERSHOR 2023

Në kuadër të projektit “40 under 40”, BLOconomy & Wood World Albania organizojnë takimin e radhës me “Entrepreneur Club” me sipërmarrës të nominuar si dhe Board Member për të diskutuar mbi tema të ndryshme që prekin biznesin. Takimi i radhës ka në fokus temën:...