$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Entrepreneur Club 2024-2025  Thirrje për aplikim

Entrepreneur Club 2024-2025 Thirrje për aplikim

Entrepreneur Club 2024-2025  Thirrje për aplikim BLOconomy në kuadër të aplikimeve të reja të Entrepreur Club ka hapur thirrjen për aplikim. Nëse ju jeni një sipërmarrës që keni dëshirë të: Bëheni pjesë e rrjetit të sipërmarrësve në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e...
Eldona Sipri-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

Eldona Sipri-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

🔍NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024: 📢 Eldona Sipri – Themeluese e “Klinikë Dentare Dr.Eldona Sipri”, krijuar në vitin 2015 nw Durrës. Perfeksioni dhe natyraliteti janë objektivat e tyre për një buzeqeshje sa më të dëlirë e më të rehatshme ndaj...
ENTREPRENEUR CLUB – MAJ 2024 – Takim me z. Samir Mane

ENTREPRENEUR CLUB – MAJ 2024 – Takim me z. Samir Mane

ENTREPRENEUR CLUB – MAJ 2024 📢Entrepreneur Club ▪️BLOconomy organizon takimin e rradhës të Entrepreneur Club për muajin Maj. 📌Do të kemi të ftuar si Guest Speaker: Samir Mane. 💻 Samir Mane është sipërmarrësi dhe filantropi më i suksesshëm shqiptar. Ai është themeluesi...
“Jeta si një Lojë Shahu” – Gary Kasparov

“Jeta si një Lojë Shahu” – Gary Kasparov

Libri që secili duhet të ketë në bibliotekë “Jeta si një Lojë Shahu” – Gary Kasparov Ditën e djeshme, për anëtaret e Entrepreneur Club ishtë një takim ndryshe. Eduart Shalsi, figure e njohur e jetës politike në Shqipëri si dhe përshtatës në gjuhën shqipe i...