$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Pegi Shehu-NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024

April 29, 2024

🔍NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024:

📢 Pegi Shehu – Themeluese e “Baby Spa Baby Power”. Koncepti kryesor i biznesit është të kënaqin , të relaksojnë dhe ti shërbejmë njeriut më të çmuar në jetë pra fëmijëve. Një nevojë e madhe në këtë “luftë teknologjike” që po shkatërron formimin e fëmijëve. Kjo bëhet për të rritur socializim prind-fëmijë, por edhe fëmijë-individë të ndryshëm,argëtimi,lojra në ujë dhe për më tepër mësime noti.

 KURSET E NOTIT NISIN QЁ 3 MUAJSH – 3 VJEÇ, noti forcon zemrën dhe mushkëritë e tyre si dhe muskujt e krahëve, këmbëve dhe qafës. Është vërtetuar se noti i foshnjave ndihmon në mënyrën e të ushqyerit dhe gjumit të të voglit.

FLOAT BABY është një strukturë e projektuar me qëllim që u ofron të porsalindurve dhe foshnjave mundësinë për të notuar në një vaskë të veçantë, gjë që studimi tregon se mund të rrisë forcën muskulare dhe skeletore dhe kapacitetin e mushkërive, të përfitojë sistemin kardiovaskular dhe të nxisë zhvillimin kognitiv.Gjithashtu edhe masazhi.

Së shpejti BABY SPA BABY POWER vjen me shërbime të reja si: Artcrafting,lexim perallash,joga dhe kurse masazhi për mamat.

@woodworldalbania 

#entreprenurclub #members #meeting #business

 

root