$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Ermelinda Helmesi -NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB

April 17, 2024

🔍NJIHUNI ME ANËTARËT E ENTREPRENEUR CLUB 2023-2024:

📢 Ermelinda Helmesi – Themeluese e “Raenla Online Shop”, krijuar në vitin 2013 duke shitur produkte të ndryshme online. Ofrojnë produkte të personalizuara për fëmijë.
Pas ardhjes në jetë të 2 gocave binjake u futën në treg, duke kërkuar për produktet më të bukura edhe të veçanta për fëmijë. Faqja mban bashkimin e emrave Raena +Raela
Në periudha të ndryshme të vitit sjellin produkte të ndryshme. Sjellim kukullat më të bukura në treg të cilat janë Metoo edhe Gleovela të cilat janë shumë të bukura edhe të veçanta. Produkte të tjera si:
• Body + Bluza të personalizuara
• Topa të personalizuara për vitin e ri
• Çanta + Kukulla të ndryshme për fëmijë.
• Sete për ditëlindje.

Nese ka pasion edhe përkushtim çdo gjë arrihet.
@
#entreprenurclub #members #meeting #business

root