$

40 Under 40

Projekti “40 under 40” organizuar nga BLOconomy dhe Wood World Albania synon të promovojë 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Revista

Revista e vetme në rajon që promovon dhe rendit 40 sipërmarrësit më të suksesshëm në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoninë e Veriut

Entrepreneur Club

BLOconomy ka hapur thirrjen për aplikimin në Entrepreneru Club për periudhën kohore 2023-2024

About us

Rrjeti me i madh i sipërmarrësve në rajon, takohen ne “BLOconomy”

Voto 40/40

Votimi online ka peshe 10% ne totalin e vleresimit te sipermarresve te nominuar ne “40 under 40” 

Contact us

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni

May 13, 2024

Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni
Njihuni me Oneda Leknikaj- Sipërmarrëse shqiptare në Kaliforni
Oneda është themeluese e Les Pas De Bebe.
Biznesi është krijuar dhe operon në Beverly Hills, California, dhe ka në fokus produkte për fëmije nga mosha 0 deri në 6 vjeç. Produktet janë organike “cotton” and lojrat janë lojra edukative me bazë druri. Fokusi është departamenti i Giftboxes ku klientët krijojnë kutinë e tyre të dhuratave ose zgjedhin disa nga opsionet që ne ofrojmë. Shumicën e rasteve duhet të blesh nga disa vende dhe me pas një kuti e të pergatisesh vetë dhuratën prandaj në ofrojmë këtë opsion për të bërë shopping sa më të kendshëm. Gjithashtu, produktet tona janë të testuara dhe zhgënjimi që zakonisht vjen nga blerjet online evitohet.
Biznesi është operon online dhe për momentin bëjmë dërgesa vetëm në U.S.A dhe shumë shpejt urojmë të finalizojmë hapjen dhe në Shqipëri.
🎙️Për të mësuar më shumë mbi historinë e Oneda Leknikaj në sipërmarrje na ndiqni në vijim në pocastin që do të jetë se shpejti online në youtube të BLOconomy dhe në Spotify Albanian entrepreneurs
YT: https://www.youtube.com/@bloconomyalbania758/playlists
Spotify: ALBANIAN ENTREPRENEURS

root