Takimi i dytë i ENTREPRENENUR CLUB nga “40 under 40”

ENTREPRENENUR CLUB nga “40 under 40” organizoi këtë fundjavë takimin e radhës me sipërmarrës nga Shqipëria dhe Kosova.

Qëllimi i takimit është njohja e sipërmarrësve me njëri-tjetrin, mundësia e bashkëpunimeve ndërmjet industrive, networking, dhe diskutimi i këtij takimi ishte i fokusuar edhe tek zgjerimi në tregjet të reja në Ballkanin Perëndimor.

Takimi u moderua nga Blerina Hoxha dhe Eldrion Zaçe bashkëthemelues të “40 UNDER 40”.

Pjesë e takimit ishin Sipërmarrësit:

Dorina Shamo ,Frontera Medical SPA (Board Member)

Jori Vila ,OZ Marketing

Eldrion Zace, Wood World Albania (co-founder BLOconomy)

Fatjon Hysenbelliu ,Future Home

Fatjon Selimaj, The Crown Tirana

Irena Ruci, Clinton Education

Klea Pashaj ,Alexandra Organic

Amarildo Sterkaj ,Extra Real Estate

Aurora Lushej, Qendra Tmepus

Ylli Shaqiri, Centimetri Studio

Klodiana Ajazi, INOVESS Construction

Viron Zace, VZ BUSINESS SOLUTIONS

 Oligerta Hoxha, La tua commercialista shpk

Arbi BAmllari, Sky Tech

Denis Zoi, Techi

 Takimi u organizua tek “The Crown Boutique Hotel&SPA Tirana”.

Stay Tuned për takimin e radhës!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *